,

Er is plek in het leukste serviceteam van Nederland!

Word jij onze nieuwe collega Field Service Engineer?

ICE Cobotics groeit! Daarom zoeken wij Service Engineers die ons serviceteam komt versterken.  Heb jij MBO werk- en denkniveau, minimaal 1 jaar werkervaring en ben je woonachtig in de regio Amersfoort- Apeldoorn of Enschede? Lees dan verder, want we hebben een mooie job voor je!

Over ons

De transformatie van de schoonmaakindustrie mogelijk maken. Dat is waar we voor staan! ICE Benelux BV is onderdeel van de ICE Group, een wereldwijde producent van slimme schoonmaakcobots en -machines. Met onze innovatieve technologieën zijn wij een voorloper in de industrie. Onze ambitie is groot! We willen de schoonmaakindustrie helpen in de transformatie naar betere en efficiëntere schoonmaak én een gezond en beter welzijn voor schoonmaakprofessionals. Dit maken we waar door de levering van onze data-gestuurde schoonmaakmachines en –  cobots via een unieke full-service abonnementsvorm. Hierdoor spelen we een grote rol bij de automatisering van vloerreiniging.

Gestart in 2016, ICE Benelux is de eerste Europese vestiging van de ICE Group. Inmiddels gevestigd in het EMEA hoofdkantoor in Nederland en het EMEA team is verspreid over West-Europa.

Een Wereld waarin Mensen en Robots Samenwerken

Recent is ons nieuwste autonome product in de markt gelanceerd, de Cobi 18. De autonome schrobzuigmachine voor Retail, Hospitality, Facility Management en de Zorg. Geweldige uitdagende mogelijkheden met nieuwe state-of-the-art technologie. Complex, maar met de juiste teamspirit doorzetten om het uiteindelijke succes van ons bedrijf te realiseren! Ben jij die persoon die in staat is om te zorgen voor een effectieve en efficiënte service-ervaring bij onze klanten? Vanuit onze Serviceafdeling kun jij hier een grote bijdrage aan leveren! Ben jij een aanpakker die niet aarzelt om zijn mouwen op te stropen, onze producten en diensten goed te leren kennen en onze klanten te helpen met de beste service? Ben jij degene die begrijpt dat service ná verkoop minstens zo belangrijk is? Dan zou deze positie jou weleens op het lijf geschreven kunnen zijn!

 

Over de functie

Als Service Engineer zijn jouw belangrijkste taken:

 • Je bezoekt onze klanten/partners om hun Cobots en schoonmaakmachines optimaal te onderhouden en storingen snel en adequaat op te lossen;
 • Je geeft telefonische technische ondersteuning aan onze servicepartners of onze dealers;
 • Je ondersteunt bij PoC’s (test) van Cobots in samenwerking met de Head of Sales Benelux;
 • Je maakt machines gereed voor demonstratie en aflevering;
 • Je geeft uitleg aan de eindgebruikers over het juiste gebruik en onderhoud van hun Cobots en schoonmaakmachines;
 • Je bent eindverantwoordelijk voor jouw eigen onderdelenvoorraad in overleg met planning;

Deze positie rapporteert aan de Senior Service Engineer en is onderdeel van een compact serviceteam dat nauw samenwerkt met de rest van de organisatie. Samen maken we jouw acties tot een succes.

 Wat jij goed kunt gebruiken in deze functie

 • Je bent leergierig en hebt interesse in vernieuwende technologie;
 • Je beschikt over MBO werk- denkniveau in techniek;
 • Je kunt goed je weg goed vinden in een continue veranderende omgeving;
 • Je woont in de aangegeven regio;
 • Je hebt een goede beheersing van de Engelse taal, daar de voertaal binnen onze groep Engels is.

 

Wat bieden we jou?

 • Een salaris tussen € 2.800 – € 4.200 o.b.v. een fulltime werkweek
 • Een informele, gezellige, no-nonsens werksfeer
 • Interne en externe opleidingen
 • Een volledig door ICE betaalde pensioenregeling
 • 25 vrije dagen op jaarbasis
 • Een comfortabele en volledig ingerichte service bus, laptop en telefoon
 • Een goed verzorgde en gratis lunch als je een ‘binnen werkdag’ hebt

Wanneer kun je beginnen?

Wij kunnen niet wachten! Jij? Je kunt meteen bij ons terecht!

 

 

Interesse?

Heb je interesse en wil je: een dagje meelopen of vrijblijvend kennismaken met ons team en onze producten? Of wil je méér informatie over deze functie?

Bel dan met Roger Giesen of Rob Stokkel via 023 – 20 410 20 of stuur een mail naar rob.stokkel@icecobotics.com

 

 

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *